Gabinet psychoterapeutyczny

Gabinet psychoterapii Joanna Kożuch-Materek proponuje profesjonalne usługi z zakresu psychoterapii indywidualnej, grupowej, a także psychoterapii par. Inspiracją do założenia poradni była przede wszystkim chęć niesienia pomocy osobom borykającym się z różnego rodzaju trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami osobowości oraz kryzysami życiowymi. Prowadzę głównie psychoterapię utrzymaną w nurcie psychodynamicznym, każdorazowo starając się swój sposób pracy dostosować do problemu, który wnosi zgłaszający się pacjent.

Prowadząc gabinet psychoterapeutyczny w Wejherowie zapraszam na:

Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie w każdym przypadku konieczna jest pomoc psychologa, dlatego prowadząc gabinet psychoterapii proponuję swoim pacjentom nie tylko odpowiednie metody leczenia, ale także daję możliwość skorzystania z fachowego poradnictwa psychologicznego. Ta forma pomocy jest skierowana przede wszystkim do osób zdrowych, przeżywających różnego rodzaju problemy lub kryzysy przystosowawcze. Porady z zakresu psychologii są również dedykowane do ludzi, którzy nie w stanie samodzielnie poradzić sobie z ciężkimi wydarzeniami bądź nagromadzeniem się trudnych czy zbyt intensywnych wydarzeń życiowych.

Chociaż gabinet psychoterapeutyczny mieści się na terenie Wejherowa, przyjmuję również pacjentów z Rumi, Redy oraz innych miejscowości.

Jakie usługi są świadczone w gabinecie psychoterapeutycznym?

W gabinecie psychoterapii Joanna Kożuch-Materek można uzyskać profesjonalną i dyskretną pomoc w wielu różnych problemach o podłożu psychologicznym, a także zasięgnąć fachowej porady psychoterapeuty. Kontakt psychoterapeutyczny opiera się na budowaniu i analizowaniu relacji rozwijającej się między psychoterapeutą a pacjentem. Rozwój tej więzi jest zdeterminowany przez wiele czynników, a jej jakość pomaga pacjentowi w zrozumieniu samego siebie, a więc w dostrzeżeniu własnych motywów działania, uczuć, sposobów myślenia i zachowania. Jako terapeuta staram się dotrzeć do nieświadomych celów, schematów, konfliktów, potrzeb, pragnień oraz wzorców relacji interpersonalnych pacjenta.

W gabinecie psychoterapeutycznym Joanna Kożuch-Materek w Wejherowie udzielana jest profesjonalna pomoc w zakresie:

Psychoterapia prowadzona w moim gabinecie psychoterapeutycznym zawsze odbywa się pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora (będącego członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Do odwiedzenia gabinetu zapraszam osoby nie tylko z Wejherowa, ale także z wielu innych pomorskich miast, takich jak Rumia, Reda, itp.

Kontakt

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

84- 200 Wejherowo, ul. Wałowa 20/22

tel. 600 016 854
joanna.kozuch@wp.pl